Warszawskie spotkanie pazylowiczów

From Pazylopedia
Jump to: navigation, search

Miejsce: Warszawa, Restauracja "Pizza del forno"
Czas akcji: 17 stycznia 2009
Uczestnicy: Justys, madzia70, boggie1955 (zwany dalej boggie), rutrus, docent_s (zwany dalej Docentem), pół tandemu AniaiPiotr (w postaci Ani) oraz Frodo.

Pełny tekst relacji madzi70 zaczerpnięty z pazylowego forum

WSP11.jpg
WSP12.jpg

Zawiadamiam, że spotkanie się odbyło, mimo iż Docent próbował wystraszyć chętnych, tym szczególnie Justys, która się nie dała i pokazała siłę charakteru. (Wystraszonym dam tip: na drugi raz się nie dajcie, Docent tylko tak groźnie wygląda). Wytypowana zostałam jednogłośnie (to znaczy jednym głosem - własnym ) do sporządzenia krótkiej relacji ze spotkania.

1. Na spotkaniu pojawili się: Justys, Madzia70, Boggie, Rutrus, Docent, pół tandemu AniaiPiotr (w postaci Ani) oraz Frodo. Być może był również Zs41 - przyszedł, usiadł przy stoliku w kącie, zakryty połą płaszcza - ale tego nie jesteśmy pewni

2. Przez 6 godzin gadaliśmy wyłącznie o zagadkach, ponieważ w knajpie nie serwowano Pazyquitinu, za to serwowano obficie wręcz przeciwnie.

3. A oto pokrótce przebieg spotkania:

  • Król Rutrus, czołowy Denaturat spotkania (7 miejsce w Rankingu Graczy!), siedzący na honorowym miejscu u szczytu stołu przypalił okropnie kawałek jednej zagadki, ale na szczęście większość obecnych miała ją rozwiązaną . Za karę nie dostał żadnej jasnej podpowiedzi do zagadki 552, choć z poświęceniem obejrzał uprzednio film, z którego kadr widać na zagadkowym obrazku.

  • Próbowalismy naciągnąć Boggiego na tip do jego ostatniej zagadki 566. Boggie był twardy, ale w miarę upływu płynnych środków perswazji miękł i dowiedzieliśmy się, że zagadka jest parodią kilku innych zagadek, których elementy zdenerwowały Autora. Boggie wykorzystał swoje negatywne emocje w sposób twórczy, czego efekt możemy podziwiać. Negatywne emocje własne, drodzy odbiorcy zagadki Boggiego, prosimy kanalizować w podobny sposób, co pozwoli Wam uniknąć szkód materialnych w otoczeniu.

  • Justys uzyskała tip do zagadki 501. Dowiedziała się, że kasowy film Matrix liczył sobie ni mniej ni więcej tylko 3 części.

  • Madzi i Docentowi wyjaśniono, że fakt rozpoznania królów w zagadce 258 nie jest wystarczający do osiągnięcia zagadkowego sukcesu, należy jeszcze uruchomić domyślność i inteligencję. Dodam, że po kilkudziesięciu godzinach od uzyskania ww. tipa ani Madzi, ani Docentowi nie udało się tej zagadki rozwiązać.

  • Boggie został poinformowany, że zwierzę z obrazka w zagadce 564 nie jest jak sądził, niebieskie, tylko zupełnie inne. Nie uwierzył.

  • Ania z tandemu AniaiPiotr, zebrała gromkie brawa za zagadkę z ołówkiem 427. A wysłuchawszy w spokoju wzajemnej wymiany informacji stwierdziła, że pazylowanie w pojedynkę właściwie mija się z celem, na co uzyskała odpowiedź, że i tak jest w uprzywilejowanej sytuacji, ponieważ w tandemie z iPiotrem mają na pewno więcej niż 4 półkule mózgowe.

  • Frodo zaskoczył wszystkich liczbą uzyskanych punktów (58) ze względu na swój młody wiek (10 lat).

  • Rutrusowi i jego zagadce 462 zostały złożone zbiorowe wyrazy wdzięczności za popularyzowanie literatury pięknej.

  • Obecny chwilami na spotkaniu niezrzeszony sympatyk Pazyla wykonał pamiątkową fotografię.

4. Rozstanie Pazylowiczów było bolesne, acz nie pozbawione nadziei na przyszłość. Na następne spotkanie umówiono się w kwietniu.

Dziękujemy Docentowi za zorganizowanie Jubla, liczymy na zamieszczenie zdjęcia ze spotkania.

Źródło