Regulamin

From Pazylopedia
Wersja z dnia 09:05, 23 kwi 2009 autorstwa Trebor (dyskusja | wkład)

(różn) ←Older revision | view current revision (różn) | Newer revision→ (różn)
Jump to: navigation, search

Każdy ma prawo dopisywać nowe hasła bądź edytować istniejące, o ile ich edycja nie została zablokowana przez administratorów. Aby dopisać nowe hasło należy utworzyć konto o Nicku identycznym lub zbliżonym do Nicka na Pazylu. (opcja logowanie – create New account). Hasła które zostały utworzone bez logowania będą kasowane przez administratorów Pazylopedii. Jak dodać nowe hasło opisane jest w linku pomoc na Pazylopedii Treści zawarte na pazylopedii mogą być wykorzystywane przez Pazylowiczów przy tworzeniu własnych zagadek.

Należy wpisywać wszystko co Ci przyjdzie do głowy a związane jest bezpośrednio lub pośrednio z Pazylem, forum pazyla i SB. 1. Nie Podawać na pazylopedii „gotowców” na rozwiązanie zagadek bądź „gotowców” do konkretnych haseł podpowiedzi 2. Nie Używać zwrotów uznawanych za niecenzuralne i obelżywe 3. Nie obrażać innych Pazylowiczów 4. Nie prowadzić kampanii wyborczej ani walki politycznej za pośrednictwem Pazylopedii 5. Nie dodawać grafiki która w googlach nie jest wyświetlana na opcji „filtr rodzinny” 6. Nie nadużywać słów Sir_Trebor i docent_s nadaremno ;)

Jeżeli ktokolwiek uważa iż któreś z haseł uwłacza jego godności prosimy o kontakt na PM Pazyla do docenta_s bądź Sir_Trebora