Regulamin: Różnice pomiędzy wersjami

From Pazylopedia
Jump to: navigation, search
Linia 1: Linia 1:
Ma Pazylopedii można wpisywać wszystko co komu przyjdzie do  głowy, pod warunkiem że jest czarne ;),
+
Na Pazylopedii można wpisywać wszystko co komu przyjdzie do  głowy, pod warunkiem że jest czarne ;),
 
czyli związane bezpośrednio lub pośrednio z Pazylem, forum pazyla i SB.
 
czyli związane bezpośrednio lub pośrednio z Pazylem, forum pazyla i SB.
  

Wersja z dnia 11:40, 23 kwi 2009

Na Pazylopedii można wpisywać wszystko co komu przyjdzie do głowy, pod warunkiem że jest czarne ;), czyli związane bezpośrednio lub pośrednio z Pazylem, forum pazyla i SB.


Wolno: 1. Czytać i pogłębiać wiedzę na temat Pazyla i wszystkiego, co jest z nim związane. 2. Dopisywać nowe hasła bądź edytować istniejące, o ile ich edycja nie została zablokowana przez administratorów. 3. Wykorzystywać treści zawarte w pazylopedii przy tworzeniu własnych zagadek. 4. Gratulować autorom pomysłu, tylko nie za często i niezbyt nachalnie. ;)

Nie wolno: 1. Podawać „gotowców” na rozwiązanie zagadek bądź „gotowców” do konkretnych haseł podpowiedzi 2. Używać zwrotów uznawanych za niecenzuralne i obelżywe oraz obrażać innych Pazylowiczów i resztę świata. 4. Prowadzić kampanii reklamowych, kampanii wyborczej ani walki politycznej za pośrednictwem Pazylopedii 5. Dodawać grafiki która w googlach nie jest wyświetlana przy włączonej opcji „filtr rodzinny” 6. Nadużywać słów Sir_Trebor i docent_s nadaremno ;)


Instrukcja obsługi: 1. Aby dopisać nowe hasło należy utworzyć swoje konto o Nicku identycznym lub zbliżonym do Nicka na Pazylu. (opcja logowanie – create New account). 2. Sposób dodawania nowych haseł opisano w linku pomoc umieszczonym tuż nad okienkiem wyszukiwania. 3. W tym samym miejscu opisano też podstawowe zasady edycji i sposobów formatowania artykułów.


UWAGA! Hasła, które zostaną utworzone przez anonimowych użytkowników (bez logowania) mogą zostać skasowane przez administratorów Pazylopedii.

Jeżeli ktokolwiek uważa iż któreś z haseł uwłacza jego godności lub w inny sposób narusza jego żywotne interesy na Pazylu, prosimy o kontakt na PM Pazyla do docenta_s bądź Sir_Trebora