Docent s

From Pazylopedia
Jump to: navigation, search

Docent_s
Prawdopodobnie nie jest z tej planety, jeden ze współtwórców Pazylopedii.
Zasłynął jako wynalazca garnka i to wcale nie takiego zwykłego. Wykazuje się dużą aktywnością na SB, swym nieprzeniknionym umysłem gnębiąc foxów i Normalnych Pazylowiczów. Jego ulubiony kolor to żółta kartka.
Dobrowolnie pozbawił się tego narzędzia delikatnej perswazji rezygnując w maju 2010 z funkcji moderatora.


Biografia

Urodził się w zamierzchłych czasach jako chłopczyk, po czym beztrosko spędzał dzieciństwo. Jako nastolatek cieszył się ogromnym powodzeniem u kobiet, które namiętnie i często go podszczypywały. Zachęcony powodzeniem w życiu postanowił zostać kimś ważnym i udał się do liceum kształcącego przyszłych premierów i prezydentów. Po zakończeniu szkoły średniej kontynuował naukę na studiach o profilu gastronomicznym (prawdopodobnie monopolowo-spirytystycznym :p - potrzebne źródło), gdzie zdobył tytuł mgr inż. Degustatora. Obecnie pracuje "na gazie", a więc zgodnie z wykształceniem zdobytym na studiach.

Jak donoszą gadzie źródła i pewien notesik: do perfekcji opanował nabytą w dzieciństwie umiejętność zawłaszczania sobie niewieścich serc. Według sprawdzonych informacji jest autorem wiekopomnego dzieła: "O obrotach serc niewieścich", który to wolumen jest trudno dostępny nawet na czarnym rynku, ponieważ nie otrzymał do tej pory Imprimatur.

Chodzą słuchy, że w stanie najwyższej konieczności przemienia się w rycerza broniącego niewiasty przed ziejącym ogniem smokiem. Uratowana niewiasta była niestety tak oszołomiona jego niespodziewaną transformacją, że (pomimo swojej profesji) nie zdołała rozpoznać ani maści, ani rasy rycerskiego wierzchowca.