Denaturaty: Różnice pomiędzy wersjami

From Pazylopedia
Jump to: navigation, search
 
Linia 1: Linia 1:
Uwłaczająca ich godności i obelżywa nazwa purpuratów, czyli [pazylowicz|pazylowiczów]], którzy zdobyli co najmniej 301 punktów w rankingu. Złośliwi mówią, że im słusznie należało i wiernie oddaje upodobania tegoż grona - patrz I warszawskie spotkanie pazylowiczów. Co ciekawe, współautorami niegodziwego postępku przezywactwa purpuratów są Madzia70 i Docent_s, którzy najwidoczniej po zakończeniu spotkanie mieli duże kłopoty z prawidłowym rozpoznawaniem barw. Ale czego w końcu można się spodziewać po terrorystach?
+
Uwłaczająca ich godności i obelżywa nazwa purpuratów, czyli [[pazylowicz|pazylowiczów]], którzy zdobyli co najmniej 301 punktów w rankingu. Złośliwi mówią, że im słusznie należało i wiernie oddaje upodobania tegoż grona - patrz I warszawskie spotkanie pazylowiczów. Co ciekawe, współautorami niegodziwego postępku przezywactwa purpuratów są Madzia70 i Docent_s, którzy najwidoczniej po zakończeniu spotkanie mieli duże kłopoty z prawidłowym rozpoznawaniem barw. Ale czego w końcu można się spodziewać po terrorystach?

Wersja z dnia 00:05, 4 kwi 2009

Uwłaczająca ich godności i obelżywa nazwa purpuratów, czyli pazylowiczów, którzy zdobyli co najmniej 301 punktów w rankingu. Złośliwi mówią, że im słusznie należało i wiernie oddaje upodobania tegoż grona - patrz I warszawskie spotkanie pazylowiczów. Co ciekawe, współautorami niegodziwego postępku przezywactwa purpuratów są Madzia70 i Docent_s, którzy najwidoczniej po zakończeniu spotkanie mieli duże kłopoty z prawidłowym rozpoznawaniem barw. Ale czego w końcu można się spodziewać po terrorystach?